پیروزی در نبرد فروش داستان نبردهای مختلف در طول تاریخ را بیان کرده - نشر پیله

پیروزی در نبرد فروش

کتاب پیروزی در نبرد فروش
Rate this post

مدیریت فروش

کتابی که پیش روی خواننده گرامی است، داستان نبردهای مختلف در طول تاریخ را بیان کرده و از آنها درس‌های مربوط به تجارت و فروش را استخراج کرده است. این کتاب شامل 29 فصل است که نویسنده در هر فصل به طور مختصر نبردی حائز اهمیت را توصیف کرده و سپس درس فروش را نسبت به اتفاقات آن نبرد آموزش می‌دهد.

نویسنده این کتاب، جان گلدن، رئیس و مدیرعامل هوثویت است. وی سوابق چشمگیری در زمینه آموزش استراتژی‌های فروش دارد.

کتاب حاضر یکی از کتاب‌های پر فروش بر اساس روش فروش SPIN است. نگارش این کتاب عالی است و خواننده را درگیر می‌کند. هر فصل به گونه‌ای ارائه شده که می‌توانید یک مهارت فروش جدید را بیاموزید. با به کارگیری این مهارت‌ها می‌توانید به یک فروشنده خوب تبدیل شده و درآمد بیشتری کسب کنید.

فروشندگان موفق می‌دانند که تجربه درس‌های فروش خوبی را به ما می‌آموزد. جان گلدن در این اثر خارق العاده خود بین تاریخ نظامی و استراتژی فروش ارتباط ایجاد می‌کند. این کتابی است که هر فردی در زمینه فروش فعالیت دارد باید آن را بخواند.

کتاب «پیروزی در نبرد فروش» به بررسی چرخه خرید امروزی می‌پردازد، اینکه چرا فرصت‌های فروش رقابتی از بین می‌روند، و از همه مهم‌تر اینکه، فروشندگان در این خصوص چه کاری می‌توانند انجام دهند. این نویسنده از نبردهای مسلحانه برای بررسی این تغییرات و ارتباط متقابل آنها با استراتژی‌های نظامی استفاده می‌کند.

ایده استفاده از روایات مربوط به پیروزی‌های تاریخ نظامی، این کتاب را به چنین موفقیتی رسانده است. این یک کتاب عالی برای متخصصان فروش و تجارت است. من همچنین این کتاب را به افرادی که درزمینه MBA مطالعه می‌کنند، پیشنهاد می‌دهم.

در ترجمه این کتاب سعی شده تا حد امکان وفاداری به متن اصلی حفظ شود. هر کجا واژه یا عبارتی نیاز به توضیحات بیشتر داشته در پاورقی توضیحاتی مختصر ارائه شده است، تا خواننده بتواند یک برداشت کلی از مفهوم مد نظر داشته باشد.

کتاب مذکور تا کنون به فارسی ترجمه نشده است و به دلیل نیاز جامعه به نگاهی نو در حیطه «آموزش فروش» به این کار اقدام شده است.

برگرفته از کتاب پیروزی در نبرد فروش

قیمت اصلی 138400تومان بود.قیمت فعلی 125000تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *