زندگی‌نامه و بیوگرافی دیو کنچر مروری بر زندگی‌نامه نویسنده کتاب بازگشت به خانه - نشر پیله

بیوگرافی دیو کنچر

بازگشت به خانه
Rate this post

درباره نویسنده:

DAVE CENKER نویسنده داستان‌­­های عاشقانه است، داستان­‌هایی را می‌­نویسد که با زیبایی از احساسات پر شده است و قلب را پرورش می‌­دهد، در حالی که شخصیت‌­های انسانی را در شرایط مختلف بررسی می‌­کند.

او از فرصت برقراری ارتباط با خوانندگان از طریق ریسمان احساسی مشترک و احساسات مسحور شده یک داستان عاشقانه  با مخاطب بی ­انتها قدردانی می‌­کند. او اعتقاد دارد مانند کافئین قهوه که آرامش را برای بدن تأمین می‌­کند، داستان‌­های او نیز کافئین را برای روح تأمین می‌­کند.

میل به نوشتن در دوران مدرسه در او بیدار شد، نوشتن داستان یک صفحه‌­ای با موضوع دلخواه به‌عنوان فعالیت درسی همانند یک سوئیچ در ذهن او جریانی را برقرار کرد. با این حال ده­‌ها سال طول کشید تا عشق به نوشتن و برقراری ارتباط حسی با دیگران را در خود کشف کند.

این نویسنده همراه همسر و پسرش در فلوریدای آمریکا زندگی می‌­کند. او به همراه همسر زیبا، پسر شگفت انگیزش و سه گربه (فرمانرواهای واقعی خانه) در ایالت سانشاین زندگی می کنند.

او نوشتن داستان‌­های کوتاه را، راه بهتری جهت برقراری ارتباط با دیگران می‌­داند. با این حال داستان­‌های بلندی همانند شانس دوم (2015)، سرگردانی (2017)، بین خطوط (2019) از آثار او است.

همچنین در حال حاضر مشغول به نگارش کتاب شماره 2 از سری Pigeon Grove  با عنوان “آشفتگی با شکوه” است.

ادبیات داستانی

کتاب بازگشت به خانه

قیمت اصلی 86400تومان بود.قیمت فعلی 80000تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *